بستن
تاریخچه جستجو
   انیمیشن مینیا و شهر عروسک ها
   رایگان

   انیمیشن مینیا و شهر عروسک ها

   82% (5241)
   محصول ایران - 1399

    • فصل 1 قسمت 1: مینیا وارد می شود
     رایگان
     %78
     %78 (1,511)

     مینیا عروسک شهر قصه هاست که با خاله اش زندگی میکنه و قرار کلی ماجراهای هیجان انگیز داشته باشه بعد از یه مدت که خاله را ندیده بود دوباره همدیگر را میبینن. توی این قسمت نحوه ساخت یه عروسک ساده توی خونه برای بچه ها نشون داده میشه وقتشه که شما هم با تهیه کردن این وسایل ساده و همراهی کودک دلبندتون یه عروسک براش بسازین تا بتونه همراه مینیا و شهر عروسک ها بشه و با نمایش خلاق و ساخت کاردستی های مختلف توانمندتر بشه.

    • فصل 1 قسمت 2: خانه رویایی
     رایگان
     %77.6
     %77.6 (667)

     مینیا هم مثل همه ی عروسک ها دلش میخواد برای خودش یه خونه داشته باشه اما خونه ای که می خواد با خونه های معمولی خیلی فرق داره یه خونه که بتونه از سقفش ستاره ها رو ببینه و کلی چیزای رویایی دیگه. توی این قسمت همراه مینیا بشین تا شما هم با ساده ترین وسایل و با خلاقیت فرزند دلبندتون یه خونه برای عروسکش بسازین شاید خونه ی عروسک فرزند شما خیلی عجیب تر از خونه ی مینیا باشه.

    • فصل 1 قسمت 3: سفر موشکی
     رایگان
     %78
     %78 (270)

     عمو نامه رسون کلی نامه برای مینیا آورده و از آسمون ریخته روی سرش. نامه هایی که از طرف بچه ها و شهر عروسک هاست و مینیا رو دعوت کردن تا به دیدنشون بره و شهر بازی هاشون رو ببینه اما مینیا با چی میتونه بره؟ چه وسیله ای خیلی زود مینیا رو میرسونه به شهر عروسک ها؟ عروسک شما با چه سفر میکنه؟ با ایده گرفتن از کودک دلبندتون و با وسایل ساده ای که پیشنهاد میده یه وسیله نقلیه براشون درست کنید.

    • فصل 1 قسمت 4: هدیه بنفش قندک
     رایگان
     %81.8
     %81.8 (387)

     تا حالا شده که دوستتون یه هدیه ی عجیب غریب براتون بفرسته؟ توی این قسمت مینیا چند تا دونه ی عجیب از دوستش هدیه می گیره و نمیدونه قراره چه اتفاقی بیوفته، دونه ها رو با خودش میبره تا توی شهر عروسک ها وسط شهر بکاره و منتظر یه اتفاق هیجان انگیز باشه شما تا حالا دونه کاشتین؟ چه دونه هایی میشه بکاریم؟ میتونیم یه گلدون یا یه باغچه ی کوچیک درست کنیم و لذت کاشت گیاه رو به کودکمان هدیه بدیم.

    • فصل 1 قسمت 5: درخت بنفش سخنگو
     رایگان
     %83.8
     %83.8 (291)

     دونه های عجیب غریبی که هدیه ی دوست مینیا بودن حالا رشد کردن و قد کشیدن، ولی چون یه دونه ی عجیب بوده تبدیل شده به یه درخت بنفش بزرگ و قشنگ. این درخت بنفش خیلی خیلی عجیب و غریبه به نظر شما درخت بنفش شهر عروسک ها چه کارهای دیگه ای میکنه؟ اگه دوست دارین بدونین چرا عجیبه ماجرای این قسمت رو از دست ندین . راستی دونه های شما هم عجیب و غریبن؟ میتونید روی یک کاغذ شکل گیاه هایی که کاشتین و رشد کردن را بکشید و ببینید کدومشون عجیب تره.

    • فصل 1 قسمت 6: جشن تولد جورابی ها
     رایگان
     %86.4
     %86.4 (88)

     تولد تولد تولدت مبارک. جشن تولد و روز تولد برای همه مون یه روز قشنگ و هیجان انگیزه. امروز توی شهر عروسکها یه خبرهاییه و قراره کلی خوش بگذره. اخه یه اتفاقی افتاده و مینیا میخواد بازم کارهای هیجان انگیز انجام بده و این دفعه دوستاش رو خوشحال کنه. فکر می کنید میخواد چیکار کنه؟ چطوری میخواد عروسک های شهر عروسک ها رو خوشحال کنه؟ شما برای اینکه دوستاتون رو خوشحال کنید چیکار میکنید؟

    • فصل 1 قسمت 7: دعوت به شهر عروسک ها
     رایگان
     %81.2
     %81.2 (188)

     مینیا حوصلش سر رفته و دلش برای بچه ها و دوست های عروسکیش که رفتن توی خونه ی بچه ها زندگی کنن تنگ شده و خیلی دلش میخواد تا اونا رو ببینه ولی نمیدونه چیکار کنه. درخت بنفش عجیب و غریب یه خبرهایی برای مینیا آورده و می خواد تا با همدیگه یه کار هیجان انگیز انجام بدن. شما میدونین مینیا و درخت بنفش چیکار کردن؟ بریم و داستان این قسمت هم ببینیم تا بفهمیم قراره چه اتفاقی بیوفته. راستی به نظرتون بچه ها هم دلشون برای مینیا تنگ شده و دوست دارن ببیننش؟

    • فصل 1 قسمت 8: جیبوجی برای نی نی
     رایگان
     %83.8
     %83.8 (162)

     خاله قراره به یه سفر طولانی بره و یه مدت نباشه اخه دوستش یه نی نی کوچولو به دنیا آورده و خاله میخواد بره دیدنشون. یه هدیه هم برای نی نی کوچولو میخواد ببره. مینیا فکر خوبی داره و میخواد یه کار جالب بکنه خیلی هم دوست داره با خاله بره مسافرت فکر می کنین میخواد چیکار کنه؟ مینیا هم همراه خاله میره مسافرت؟ راستی شما اگه برین دیدن یه نی نی کوچولو چه هدیه ای با خودتون براش میبرین؟

    • فصل 1 قسمت 9: کارگاه اسباب بازی سازی
     رایگان
     %85
     %85 (207)

     خاله رفته سفر و مینیا تنها مونده و همش منتظره تا خاله زنگ بزنه، خیلی هم حوصله اش سر میره. خاله زنگ زد و به مینیا گفت که همه از جیبوجی ای که مینیا ساخته خیلی خوششون اومده و از مینیا یه چیزی خواستن و قراره مینیا یه کار خیلی هیجان انگیز بکنه. یعنی میخواد چیکار کنه؟ مثل اینکه یه خبرهایی تو راهه. فکر می کنید چه خبره ؟ قراره چه اتفاقی بیوفته؟ بریم و باهم این قسمت رو ببینیم تا متوجه بشیم.

    • فصل 1 قسمت 10: بالنی برای لاکپشت
     رایگان
     %83.4
     %83.4 (184)

     کارگاه اسباب بازی سازیه مینیا راه افتاده و قراره مینیا به کلی از دوستاش کمک کنه. درخت بنفشه عجیب و غریب یه صداهایی شنیده و به مینیا گفته تا به لاک پشت مهربون کمک کنه تا بره پیش دوستش. ولی یه لاکپشت خیلی آروم راه میره. یعنی لاکپشت قصه ما کجا میخواد بره؟ دوستش کیه؟ مینیا چطوری کمکش میکنه ؟ شما هم میتونین به لاک پشت مهربون کمک کنین؟

    • فصل 1 قسمت 11: جامدادی قشنگ
     رایگان
     %85.4
     %85.4 (230)

     مینیا توی کارگاه اسباب بازی سازیش میتونه چیزهای مختلفی بسازه و به دوستاش کمک میکنه. توی این قسمت یه ماجرای دیگه براش اتفاق میوفته و با دوستای جدیدی که کمک لازم دارند آشنا میشه. دوستایی که خیلی اتفاقی و یهویی از خونه ی مینیا سر در آوردن. فکر می کنید دوستای جدید مینیا کیا هستن؟ چطوری از خونه ی مینیا سر درآوردن و چه مشکلی دارن که مینیا کمکشون میکنه؟ برای این که بدونیم چه خبره ماجرای این قسمت رو از دست ندید.

    • فصل 1 قسمت 12: هوهو خان
     رایگان
     %82.4
     %82.4 (163)

     هوهوخان باد مهربان همه جا میپیچه و مدام از یه جا به جای دیگه میره آخه اون باده و نمیتونه همیشه یه جا وایسه سر راهش از لای درخت ها و گل ها و کوه ها و خونه ها میگذره، از بین لباس های پهن شده روی رخت رد میشه و هو هو کنان به همه جا سر میزنه هر وقتم که از اون بالا بچه ها را میبینه که بازی میکنن کلی خوشحال میشه و دلش میخواد بره پایین و بازی کنه این دفعه هم رفت تا با بچه ها بازی کنه ولی به کمک مینیا نیاز داره واسه همین از پنجره ی باز خونه ی مینیا رفت داخل فکر می کنین هوهو خان با مینیا چیکار داره ؟ برای اینکه داستان هوهوخان رو بدونیم بریم که با هم این قسمت از ماجراهای مینا رو ببینیم

    • فصل 1 قسمت 13: عمو ماهیگیر، هشت پا میگیره
     رایگان
     %84
     %84 (219)

     فندق خان بندری این بار به کارگاه اسباب بازی سازی مینیا یه سفارش جالب میده. فکر میکنید این بار چه خبره؟

   دیدگاه‌های انیمیشن مینیا و شهر عروسک ها

   • u
    ۲۱ آبان ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    خووبهه عالیه

   • u
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۱
    _spoil :yes__
    این دیدگاه داستان فیلم را لو می‌دهد

    عالی

   • u
    ۳۰ خرداد ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    همش منتظرم که قسمت‌های دیگه هم بیاد ،عالیه ،عالی

   • u
    ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    سلام خیلی خوب بود

   • u
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    خیلی عالی بود کاشکی میشد قسمت های بعدی هم بیاد عالی میشه 😍😍😘😘 ممنون

   • u
    ۲۶ فروردین ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    عالی بود

   • u
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۱
    _spoil :no__

    خوب بود

   • u
    ۲۸ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی 😍 من خودم عاشق این جور نمایش ها هستم

   • u
    ۲۵ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی

   • u
    ۲۰ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    سلام عزیزم برنامه های شما خیلی جالب است

   • u
    ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی

   • u
    ۱۲ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خوب

   • u
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خیلی خیلی خوب بود عالی بود

   • u
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی بود

   • u
    ۹ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    قشنگ بود

   • u
    ۵ اسفند ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خوب بود