بستن
تاریخچه جستجو

   انیمیشن قهرمان ابتدایی

   Hero Elementary

   92% (19)
   7.3 /10
   محصول کانادا - 2020 - دوبله شده

    • قسمت 1
     %60
     %60 (2)

     سارا یک جوجه پرنده تنها پیدا می کند و حالا این مأموریت گروه اسپارکس است که والدین جوجه پرنده را بیابند. جشن تولد یک دختربچه به خاطر گم شدن تزئینات مهمانی خراب می شود.

    • قسمت 2
     %100
     %100 (1)

     زنگولۀ بالای برج لیپینگ مدرسه مدام زنگ می خورد؛ علت آن چیست؟ گروه اسپارکس تحقیق و بررسی می کند. گروه اسپارکس تصمیم می گیرد مدل لباس فعلی شان را عوض کنند. آیا لباس جدیدشان از موادی خواهد بود که به آن ها در رفع مشکلات کمک کند؟

    • قسمت 3
     %100
     %100 (1)

     بچه گربۀ یک دختربچه فرار کرده است. گروه اسپارکس به کمک او می شتابد. برای حل این مشکل، به قدرت های برتر علم نیاز است. دردسر در سینما به اوج می رسد. گروه اسپارکس به کمک می شتابد.

    • قسمت 4
     %100
     %100 (1)

     دریاچۀ بزرگ سوپرییر به طور اتفاقی یخ زده است. حالا چگونه می توان در آن شنا، قایق سواری یا ماهی گیری کرد؟ گروه اسپارکس به کمک می شتابد. گیاهی به طور بی رویه رشد کرده و شهر را تبدیل به آشفته بازاری درهم تنیده کرده است. گروه اسپارکس به کمک می شتابد.

    • قسمت 5
     %100
     %100 (1)

     قهرمان های ما نمی توانند همستر کلاسی خود، فر بلر، را پیدا کنند. او کجا می تواند باشد؟ گروه اسپارکس به کمک او می شتابد. یک لکۀ مرموز به راهروها و کلاس های قهرمان ابتدایی حمله کرده است. گروه اسپارکس به کمک می شتابد.

    • قسمت 6
     %100
     %100 (1)

     وزغ ها به طور اتفاقی سرتاسر پارک اسکیت را پر کرده اند. گروه اسپارکس به کمک می شتابد تا وزغ ها را به محل زندگی طبیعی شان برگرداند. گروه اسپارکس راهی می یابد تا سازۀ محکم تری برای قهرمان هایدوی مقوایی بسازد.

    • قسمت 7
     %100
     %100 (1)

     یک پرنده به طور اتفاقی با دوربین شاخه ای ای جی پرواز می کند و می رود. گروه اسپارکس چگونه آن پرنده را پیدا می کند و دوربین شاخه ای ای جی را به او برمی گرداند؟ وقتی تمام ستاره های آسمان ناپدید می شوند، ممکن است باران شهاب سنگ خراب شود. گروه اسپارکس چگونه شب را نجات می دهد؟

    • قسمت 8
     %100
     %100 (1)

     در نمایشگاه فان باران شروع به باریدن می کند. گروه اسپارکس با استفاده از قدرت برتر علمشان پیش بینی می کنند که آیا آسمان صاف خواهد شد یا نه. پس از آن که طوفان، درختی را سرنگون می کند، گروه اسپارکس فکر می کند یک سنجاب راه راه به خانۀ جدیدی نیاز دارد.

    • قسمت 9
     %100
     %100 (1)

     فر بلر برای عنوان سریع ترین حیوان کلاسی رقابت می کند و گروه اسپارکس به کمک او می شتابد تا او را برای مسابقه آماده کند. ای جی روبات چرخ داری را اختراع می کند که همه کار می تواند انجام دهد...به غیر از آنکه از پله ها بالا برود.

    • قسمت 10
     %100
     %100 (1)

     گروه اسپارکس یک توپ غول آسا را که در حال حرکت از بالای تپه به سمت شهر است تعقیب می کند. کوله پشتی ای جی با همۀ ابزارهایش به طور اتفاقی در دریاچه می افتد و با آب می رود.

    • قسمت 11
     %100
     %100 (1)

     بنی متوجه می شود شاه پروانه ها از باغ مدرسه ناپدید شده اند. آن ها کجا رفته اند؟ گروه اسپارکس به کمک آنها می شتابد. ای جی یک مکان زیبای سایه دار را برای ناهار گروه اسپارکس انتخاب می کند اما خیلی زود سایه ناپدید می شود.

    • قسمت 12
     %100
     %100 (1)

     گروه اسپارکس متوجه می شوند یک تن زباله، محل حرکت بچه لاک پشت ها به آب را مسدود کرده است. گروه اسپارکس به کمک لاک پشت ها می شتابد. گروه اسپارکس مأموریت شبانه ای را آغاز می کند تا به دنبال ابرسگ گمشده یعنی اسپاتنیدو بگردد.

    • قسمت 13
     %100
     %100 (1)

     یک کامیون بستنی به طور اتفاقی نامرئی می شود. حالا مردم چطور بستنی بخرند؟ گروه اسپارکس به کمک می شتابد. یک ابزار چسب فوق العاده قوی در سرتاسر شهر هرج و مرج به پا کرده است. گروه اسپارکس در موقعیت چسبناکی قرار گرفته است.

    • قسمت 14
     %100
     %100 (1)

     کلوچه ها گم شده اند. گروه اسپارکس چگونه بدون تکنولوژی کلوچه های گمشده را پیدا خواهد کرد؟ یک روز پرباد، چادر سربازان جوان پیشاهنگ را خراب می کند. آن ها چگونه می توانند چادرشان را دوباره برپا کنند تا در برابر باد بایستد؟ گروه اسپارکس به کمک سربازان می شتابد.

    • قسمت 15
     %100
     %100 (1)

     گروه اسپارکس مأموریت شبانه ای را آغاز می کند تا شهر را از «هیولا»ی حیاط پشتی نجات دهد. داخل مغازۀ سوپردوپر پر از حباب و کف شده است. گروه اسپارکس چگونه این مشکل را رفع می کند؟ این صابونی ترین چالش آن ها بوده است.

   دیدگاه‌های انیمیشن قهرمان ابتدایی