بستن
تاریخچه جستجو
   انیمیشن شاهکار بعدی آرچیبالد می رسد
   رایگان

   انیمیشن شاهکار بعدی آرچیبالد می رسد

   Archibald's Next Big Thing Is Here

   90% (61)
   7.9 /10
   کارگردان: آدام اسمیت
   محصول آمریکا - 2021 - دوبله شده

    • فصل 1 قسمت 1
     رایگان
     %92
     %92 (10)

     وقتی آرچیبالد اتفاقی خودش و لوی را کوچک می کند، آن ها باید در خانه بزرگشان، در مسیر سختی قدم بگذارند. آرچ و بروک برای آن که قدرت مسابقات قهرمانی لیگ بولینگ را به طور یکسان بین تیم ها پخش کنند، تیم هایشان را با هم عوض می کنند و یک روز را به جای یکدیگر می گذرانند.

    • فصل 1 قسمت 2
     رایگان
     %80
     %80 (8)

     آرچیبالد و چریل اشتباهی بدن هایشان را با هم عوض می کنند و حالا تا وقتی که این اشتباه را درست نکرده اند، باید تظاهر کنند که آن یکی اند. وقتی استراتر ها اردو می زنند، قبیله ای از جوجه های غارنشین پیدا می کنند و آرچیبالد موقع خداحافظی به آن ها یادگاری می دهد.

    • فصل 1 قسمت 3
     رایگان
     %80
     %80 (4)

     وقتی دکتر فلافبرگ به خاطر اینکه پزشک واقعی نیست اخراج می شود، آرچیبالد باید در دانشکده پزشکی به او کمک کند. آرچیبالد وظایف یک تلگراف نویس آوازخوان را به عهده می گیرد اما وقتی کتاب آواز گرامر آن را گم می کند، به دردسر می افتد.

    • فصل 1 قسمت 4
     رایگان
     %100
     %100 (2)

     بعد از مراسم سوگواری برای درخت معروفی که افتاده، آرچیبالد متوجه می شود که سیج تا به حال گریه نکرده است و قسم می خورد به او کمک کند با احساساتش ارتباط برقرار کند. وقتی آرچیبالد برنده این فرصت می شود که با توپ پرتاب شود، همه مردم شهر می خواهند همراه او باشند.

    • فصل 1 قسمت 5
     رایگان
     %0

     آرچیبالد برای یک روز از یک تخم مراقبت می کند، اما وقتی تخم شروع به شکستن می کند باید آن را به والدینش برگرداند. وقتی دست های آرچیبالد خواب می روند، او با مارها می دود و از زندگی بدون دست استقبال می کند.

    • فصل 1 قسمت 6
     رایگان
     %100
     %100 (2)

     آرچیبالد و خواهر و برادرهایش به یک ماجراجویی در بازی قلعه و غار می روند. با فرو رفتن استراترها در قلمرو خیالی، آن ها متوجه می شوند که تصمیم های عجیب آرچیبالد ماجراجویی را چالش برانگیزتر می کند.

   سایر عوامل انیمیشن شاهکار بعدی آرچیبالد می رسد

   دیدگاه‌های انیمیشن شاهکار بعدی آرچیبالد می رسد

  • ;