بستن
تاریخچه جستجو
   انیمیشن جرقه های کوتاه

   انیمیشن جرقه های کوتاه

   SparkShorts

   90% (381)
   7.7 /10
   کارگردان: ادوین چانگ - برایان لارسن
   محصول آمریکا - ۲۰۱۹ - دوبله شده - با زیرنویس

    • فصل ۱ قسمت ۱
     %88.2
     %88.2 (27)

     یک گوله نخ به اسم «پورل»، در یک شرکت استارت-آپی مشغول به کار می شود اما با اتفاقاتی که برایش می افتد، باید تصمیم بگیرد که برای اخراج نشدن حاضر است دست به چه کارهایی بزند؟

    • فصل ۱ قسمت ۲
     %87.8
     %87.8 (33)

     پس از سال ها زحمت کشیدن در داخل موتورخانه یک لوکوموتیو قراضه، دو ربات کهنه و قدیمی باید برای آزادی شان چیزهای زیادی را به خطر بیندازند.

    • فصل ۱ قسمت ۳
     %93.6
     %93.6 (25)

     یک ارتباط دوستان غیرمنتظره میان یک بچه گربه ولگرد و یک سگ شکل میگیرد. آن ها برای اولین بار طعم خوب دوست داشتن و دوستی را تجربه می کنند.

    • فصل ۱ قسمت ۴
     %92.6
     %92.6 (32)

     پدری متوجه می شود که پسرش می تواند در هوا شناور بماند و همین مسأله باعث متفاوت بودن او با سایر کودکان می شود. پدر برای اینکه کسی به او و پسرش آسیب نرساند، پسرش را از چشم همه مخفی می کند تا اینکه ...

    • فصل ۱ قسمت ۵
     %96.6
     %96.6 (23)

     داستان این قسمت در یک سرزمین جادویی به وقوع می پیوندد، جایی که یک پسربچه باهوش به همراه مادربزرگش در آنجا زندگی می کنند و یک آرزوی بزرگ دارند. اما آیا آن ها می توانند آرزویشان را محقق کنند؟

    • فصل ۱ قسمت ۶
     %93.8
     %93.8 (26)

     دو کودک، در یک اردوگاه قایقرانی و در کنار دریاچه زندگی می کنند. آن ها نمی توانند از این اردوگاه خارج شوند و تصمیم می گیرند به کمک هم، راهی برای دیدن جهان پیدا کنند.

    • فصل ۱ قسمت ۷
     %96.6
     %96.6 (115)

     یک خرگوش کوچک به دنبال ساخت سوراخ رویایی خودش است تا بتواند در آن زندگی کند اما هر بار اشتباها به خانه یکی از همسایه هایش می رود و شرمنده می شود.

   دیدگاه‌های انیمیشن جرقه های کوتاه