بستن
تاریخچه جستجو
   انیمیشن جرقه های کوتاه
   رایگان

   انیمیشن جرقه های کوتاه

   SparkShorts

   94% (82)
   8 /10
   کارگردان: ادوین چانگ - برایان لارسن
   محصول آمریکا - 2019

    • قسمت 1
     رایگان
     %100
     %100 (5)

     یک گوله نخ به اسم «پورل»، در یک شرکت استارت-آپی مشغول به کار می شود اما با اتفاقاتی که برایش می افتد، باید تصمیم بگیرد که برای اخراج نشدن حاضر است دست به چه کارهایی بزند؟

    • قسمت 2
     رایگان
     %100
     %100 (3)

     پس از سال ها زحمت کشیدن در داخل موتورخانه یک لوکوموتیو قراضه، دو ربات کهنه و قدیمی باید برای آزادی شان چیزهای زیادی را به خطر بیندازند.

    • قسمت 3
     رایگان
     %100
     %100 (5)

     یک ارتباط دوستان غیرمنتظره میان یک بچه گربه ولگرد و یک سگ شکل میگیرد. آن ها برای اولین بار طعم خوب دوست داشتن و دوستی را تجربه می کنند.

    • قسمت 4
     رایگان
     %100
     %100 (4)

     پدری متوجه می شود که پسرش می تواند در هوا شناور بماند و همین مسأله باعث متفاوت بودن او با سایر کودکان می شود. پدر برای اینکه کسی به او و پسرش آسیب نرساند، پسرش را از چشم همه مخفی می کند تا اینکه ...

    • قسمت 5
     رایگان
     %84
     %84 (5)

     داستان این قسمت در یک سرزمین جادویی به وقوع می پیوندد، جایی که یک پسربچه باهوش به همراه مادربزرگش در آنجا زندگی می کنند و یک آرزوی بزرگ دارند. اما آیا آن ها می توانند آرزویشان را محقق کنند؟

    • قسمت 6
     رایگان
     %100
     %100 (4)

     دو کودک، در یک اردوگاه قایقرانی و در کنار دریاچه زندگی می کنند. آن ها نمی توانند از این اردوگاه خارج شوند و تصمیم می گیرند به کمک هم، راهی برای دیدن جهان پیدا کنند.

    • قسمت 7
     رایگان
     %100
     %100 (14)

     یک خرگوش کوچک به دنبال ساخت سوراخ رویایی خودش است تا بتواند در آن زندگی کند اما هر بار اشتباها به خانه یکی از همسایه هایش می رود و شرمنده می شود.

   دیدگاه‌های انیمیشن جرقه های کوتاه