بستن
تاریخچه جستجو

   انیمیشن آموزش الفبا با ماه منیر

   Alphabet with MahMonir

   82% (1034)
   محصول ایران - 1400

    • حرف الف
     رایگان
     %84.8
     %84.8 (184)

     این ویدیوی آموزش زبان فارسی برای کودکان ایرانی سراسر دنیا، از مجموعه ویدیوهای آموزش زبان فارسی دیدیو کیدز، به آموزش حروف الفبا اختصاص داره. توی این ویدیو، حرف الف، توی مهمونی الفبایی شرکت می کنه و به سوالات خانم مجری جواب میده. علاوه بر آموزش حروف الفبای فارسی، این ویدیو در آموزش کلمات فارسی به کودکان هم می تونه موثر باشه.

    • حرف ب
     رایگان
     %79.4
     %79.4 (171)

     این ویدیوی آموزش_زبان_فارسی برای کودکان ایرانی سراسر دنیا، از مجموعه ویدیوهای آموزش زبان فارسی دیدیو کیدز، به آموزش_حروف_الفبا اختصاص داره. توی این ویدیو، حرف_ب توی مهمونی الفبایی شرکت می کنه و به سوالات خانم مجری جواب میده. علاوه بر آموزش حروف الفبای فارسی، این ویدیو در آموزش کلمات فارسی به کودکان هم می تونه موثر باشه.

    • حرف پ
     رایگان
     %85.2
     %85.2 (136)

     این ویدیوی آموزش زبان فارسی برای کودکان ایرانی سراسر دنیا، از مجموعه ویدیوهای آموزش زبان فارسی دیدیو کودک، به آموزش حروف الفبا اختصاص داره. توی این ویدیو، حرف پ توی مهمونی الفبایی شرکت می کنه و به سوالات خانم مجری جواب میده. علاوه بر آموزش حروف الفبای فارسی، این ویدیو در آموزش کلمات فارسی به کودکان هم می تونه موثر باشه.

    • حرف ت
     رایگان
     %89.4
     %89.4 (83)

     توی این قسمت از مهمونی الفبایی، حرف ت با پای خودش اومده و جلوی ماه منیر نشسته تا به سوالاش جواب بده. ماه منیر هم همه چی رو ازش می پرسه. از اینکه توی چه کلمه هایی میاد، چه شکل هایی داره، و این کلمات چطوری ادا میشن. اگر دنبال ویدیوهای شاد و جذاب آموزش حروف الفبای فارسی هستید، مجموعه مهمونی الفبا رو از دست ندید.

    • حرف ث
     رایگان
     %80.6
     %80.6 (70)

     توی این مهمونی الفبایی، ماه منیر از این میگه که لثه هاش رو خوب نشسته و الان درد می کنند. مهمون این مهمونی الفبایی حرف ث هست که توی کلمه هایی مثل «ثانیه»، «لثه» و «بحث» میاد. با پنجمین قسمت مهمونی الفبایی همراه باشید.

    • حرف ج
     رایگان
     %86.4
     %86.4 (142)

     مهمانی الفبایی: آموزش حرف ج توی این مهمونی الفبایی، ماه منیر چهارتا مهمون داره که همه شون میگن ما «ج» هستیم. حالا ماه منیر باید بفهمه که اینها کی هستند و چه تفاوتی با هم دیگه دارند. با ششمین مهمونی الفبایی همراه باشید.

   دیدگاه‌های انیمیشن آموزش الفبا با ماه منیر

   • ۲۲ دی ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    عالی بود

   • elahe ۱۴ دی ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خیلی خوب

   • ۲۰ آذر ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خوب بود